Укр Рус

Розділ КП 9 Найпростіші професії
Цей розділ охоплює найпростіші професії (роботи), що потребують знань для виконання простих завдань із використанням ручних інструментів, у деяких випадках із значними фізичними зусиллями.

Професійні завдання пов'язані з продажем товарів на вулиці, збереженням та охороною майна, прибиранням, чищенням, пранням, прасуванням та виконанням низькокваліфікованих робіт у видобувній, сільськогосподарській, риболовній, будівельній та промисловій галузях тощо.

Для виконання професійних завдань досить базової загальної середньої освіти або початкової загальної освіти та мінімальної професійної підготовки на виробництві чи інструктажу.


Підрозділ 91 Підрозділ 92
Підрозділ 93 Підрозділ 94


Суміжні категорії

Розділ 1 Розділ 2
Розділ 3 Розділ 4
Розділ 5 Розділ 6
Розділ 7 Розділ 8


Рекомендованные страницы

Клас КП 143 Менеджери (управителі) в обробній промисловості та у виробництві електроенергії, газу та води Підклас КП 9132 Підсобні робітники та прибиральники в конторах, готелях та інших установах Клас КП 912 Найпростіші професії з чищення взуття та інших вуличних послуг Розділ КП 8 Робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин Підрозділ КП 91 Найпростіші професії торгівлі та сфери послуг


Додати коментар до Розділ 9