Укр Рус

Діяльність у сферах права та бухгалтерського обліку
КВЕД 2010 Розділ 69 Діяльність у сферах права та бухгалтерського обліку в Україні

Розділ 69 включає юридичне представництво і захист інтересів однієї сторони, що виступає проти іншої сторони в судах та інших судових органах, особами, що є членами колегії адвокатів або діють під їх наглядом: надання консультаційних послуг і представництво в цивільних, кримінальних справах, трудових суперечках.

Цей розділ також включає складання юридичних документів: свідоцтв про реєстрацію підприємства, статутів та інших документів, пов'язаних зі створенням підприємства, реєстрацією патентів і авторських прав; підготовку різних юридичних документів, заповітів, доручень тощо; надання послуг державними та приватними нотаріусами, судовими виконавцями, третейськими суддями, інспекторами та суддями. 

Цей розділ також включає послуги з ведення бухгалтерських книг, бухгалтерського обліку й аудиту, складання податкових декларацій.

Цей розділ включає наступні групи:Група 69.1 Група 69.2


Суміжні категорії

Розділ 70 Розділ 71
Розділ 72 Розділ 73
Розділ 74 Розділ 75


Рекомендованные страницы

Діяльність у сфері права Діяльність у сферах архітектури та інжинірингу; технічні випробування та дослідження Діяльність головних управлінь (хед-офісів); консультування з питань керування Діяльність у сфері права Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування


Додати коментар до Розділ 69