Укр Рус

Розділ 86
КВЕД 2010 Розділ 86 Охорона здоровя в Україні

Розділ 86 включає лікарні широкого профілю та спеціалізовані лікарні короткочасного або тривалого перебування пацієнтів, санаторії, профілакторії, будинки для людей похилого віку з медичним обслуговуванням, психіатричні лікарні, установи для осіб з розумовими вадами, реабілітаційні центри, лепрозорії та інші установи охорони здоров'я, що мають необхідну матеріальну базу та проводять діагностичне та медичне лікування пацієнтів, які страждають різними захворюваннями.

Цей розділ також включає медичні консультації та лікування в області загальної та спеціалізованої медицини як лікарями загального напряму, так і медичними спеціалістами та хірургами. До цього розділу також відносять стоматологічні послуги загального та спеціалізованого характеру, а також послуги ортодонтів. Крім того, цей розділ включає оздоровчі заходи, які виконують не лікарні або практикуючі лікарі, а парамедичний персонал, який законно здійснює таку діяльність.

Цей розділ включає наступні групи:Група 86.1 Група 86.2
Група 86.9


Суміжні категорії

Розділ 87 Розділ 88


Рекомендованные страницы

Діяльність лікарняних закладів Надання послуг догляду із забезпеченням проживання Діяльність лікарняних закладів Медична та стоматологічна практика Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД-2010)


Додати коментар до Розділ 86