Укр Рус

Бюджетний кодекс України
Стаття 14. Дефіцит та профіцит бюджету, залишок бюджетних коштівСт. 14 БКУ від 08.07.2010 № 2456-VI
1. Затвердження бюджету з дефіцитом дозволяється у разі наявності обґрунтованих джерел фінансування бюджету з урахуванням особливостей, визначених статтею 72 цього Кодексу.

2. Профіцит бюджету затверджується з метою погашення боргу, забезпечення встановленого розміру оборотного залишку бюджетних коштів та придбання цінних паперів з урахуванням особливостей, визначених статтею 72 цього Кодексу.

3. Оборотний залишок бюджетних коштів - частина залишку коштів загального фонду відповідного бюджету, яка утворюється для покриття тимчасових касових розривів.

Оборотний залишок бюджетних коштів встановлюється у розмірі не більше 2 відсотків планових видатків загального фонду бюджету і затверджується у законі про Державний бюджет України (рішенні про місцевий бюджет).

На кінець бюджетного періоду оборотний залишок бюджетних коштів має бути збережений у встановленому розмірі.

4. Перевищення залишку коштів загального фонду бюджету над оборотним залишком бюджетних коштів на кінець бюджетного періоду становить вільний залишок бюджетних коштів, який використовується на здійснення витрат бюджету згідно із законом про Державний бюджет України та/або змінами до нього (змінами до рішення про місцевий бюджет).


Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...124 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 № 2456-VI 

Рекомендовані сторінки

Оборотний залишок бюджетних коштів Бюджетний кодекс України Стаття 16. Здійснення державних (місцевих) запозичень та управління державним (місцевим) боргом Бюджетний кодекс України Стаття 15. Джерела фінансування бюджету Бюджетний кодекс України Стаття 72. Особливості затвердження місцевого бюджету з дефіцитом або профіцитом Бюджетний кодекс України Стаття 78. Виконання місцевих бюджетівДодати коментар до ст.14 БКУ від 08.07.2010 № 2456-VI