Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Бюджетний кодекс України
Стаття 37. Схвалення Кабінетом Міністрів України проекту закону про Державний бюджет УкраїниСт. 37 БКУ від 08.07.2010 № 2456-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 19.01.2018


1. Міністерство фінансів України подає Кабінету Міністрів України для розгляду проект закону про Державний бюджет України та вносить пропозиції щодо термінів і порядку розгляду цього проекту в Кабінеті Міністрів України.

 

2. Кабінет Міністрів України до схвалення проекту закону про Державний бюджет України подає цей проект закону:

 

Раді національної безпеки і оборони України по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України;

 

Вищій раді правосуддя по статтях, пов’язаних із забезпеченням функціонування судів і діяльності суддів, органів та установ системи правосуддя.

 

3. Кабінет Міністрів України приймає постанову про схвалення проекту закону про Державний бюджет України та подає його разом з відповідними матеріалами Верховній Раді України та Президенту України не пізніше 15 вересня року, що передує плановому.

 

4. Головні розпорядники бюджетних коштів забезпечують уточнення бюджетних запитів з урахуванням прийнятих Кабінетом Міністрів України рішень щодо доопрацювання проекту закону про Державний бюджет України для подання до Верховної Ради України та у триденний строк подають їх до Міністерства фінансів України.


Стаття 1 ...35 36 37 38 39 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті