Укр Рус
< Бюджетний кодекс України

Бюджетний кодекс України
Стаття 93. Передача коштів між місцевими бюджетами на здійснення видатків місцевих бюджетівСт. 93 БКУ від 08.07.2010 № 2456-VI
1. Місцева рада може передати кошти на здійснення окремих видатків місцевих бюджетів іншій місцевій раді у вигляді міжбюджетного трансферту до відповідного місцевого бюджету.

 

{Частину другу статті 93 виключено на підставі Закону № 837-VIII від 26.11.2015}

 

3. Передача коштів між місцевими бюджетами здійснюється на підставі рішень відповідних місцевих рад, прийнятих кожною із сторін, і укладання договору. Усі договори про передачу коштів між місцевими бюджетами згідно з такими рішеннями укладаються до 1 серпня року, що передує плановому.

 

{Частину четверту статті 93 виключено на підставі Закону № 79-VIII від 28.12.2014}

 

5. Якщо на території міста (республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення), району недостатньо бюджетних установ, інших суб'єктів господарювання комунальної власності, які забезпечують надання гарантованих послуг, визначених пунктом 2 частини першої статті 86 цього Кодексу, в обсязі, визначеному фінансовими нормативами бюджетної забезпеченості, обрахований обсяг видатків на здійснення цих послуг враховується при визначенні міжбюджетного трансферту бюджету, з якого утримуються бюджетні установи, що надають гарантовані послуги.


Стаття 1 ...91  93 94 95 ...Прикінцеві та перехідні положення 

Перейти до статті