Укр Рус

Господарський кодекс України
Стаття 183. Особливості укладання господарських договорів за державним замовленнямСт. 183 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV
1. Договори за державним замовленням укладаються між визначеними законом суб'єктами господарювання - виконавцями державного замовлення та державними замовниками, що уповноважені від імені держави укладати договори (державні контракти), в яких визначаються господарські зобов'язання сторін та регулюються відносини замовника з виконавцем щодо виконання державного замовлення.

2. Держава в особі Кабінету Міністрів України виступає гарантом за зобов'язаннями державних замовників.

3. Укладення сторонами договору за державним замовленням (державного контракту) здійснюється в порядку, передбаченому статтею 181 цього Кодексу, з урахуванням особливостей, передбачених законодавством. Державний контракт укладається шляхом підписання сторонами єдиного документа.

4. Ухилення від укладення договору за державним замовленням є порушенням господарського законодавства і тягне за собою відповідальність, передбачену цим Кодексом та іншими законами. Спори, пов'язані з укладенням договору за державним замовленням, в тому числі при ухиленні від укладення договору однієї або обох сторін, вирішуються в судовому порядку.

5. Виконавець державного замовлення звільняється від обов'язку укладення державного контракту на умовах, визначених державним замовленням, у разі визнання в судовому порядку державного замовлення недійсним.


Стаття 1 ...181 182 183 184 185 ...418 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Господарський кодекс України від 16.01.2003 № 436-IV 

Рекомендовані сторінки

Господарський кодекс України Стаття 184. Особливості укладання господарських договорів на основі вільного волевиявлення сторін, примірних і типових договорів Господарський кодекс України Стаття 185. Особливості укладання господарських договорів на біржах, ярмарках та публічних торгах Господарський кодекс України Стаття 181. Загальний порядок укладання господарських договорів Господарський кодекс України Стаття 182. Особливості укладання попередніх договорів Господарський кодекс України Стаття 179. Загальні умови укладання договорів, що породжують господарські зобов'язанняДодати коментар до ст.183 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV