Укр Рус

Господарський кодекс України
Стаття 8. Участь держави, органів державної влади, органів місцевого самоврядування в господарській діяльностіСт. 8 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV1. Держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб'єктами господарювання.

2. Рішення органів державної влади та органів місцевого самоврядування з фінансових питань, що виникають у процесі формування та контролю виконання бюджетів усіх рівнів, а також з адміністративних та інших відносин управління, крім організаційно-господарських, в яких орган державної влади або орган місцевого самоврядування є суб'єктом, наділеним господарською компетенцією, приймаються від імені цього органу і в межах його владних повноважень.

3. Господарська компетенція органів державної влади та органів місцевого самоврядування реалізується від імені відповідної державної чи комунальної установи. Безпосередня участь держави, органів державної влади та органів місцевого самоврядування у господарській діяльності може здійснюватися лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...418 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Господарський кодекс України від 16.01.2003 № 436-IV 

Рекомендовані сторінки

Господарський кодекс України Стаття 9. Форми реалізації державою економічної політики Господарський кодекс України Господарський кодекс України Стаття 10. Основні напрями економічної політики держави Господарський кодекс України Стаття 80. Види господарських товариствДодати коментар до ст.8 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV