Укр Рус

Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 103. Обчислення процесуального строкуСт. 103 КАС від 06.07.2005 № 2747-IV1. Перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

2. Строк, що визначається роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року цього строку.

3. Строк, що визначається місяцями, закінчується у відповідне число останнього місяця цього строку.

4. Якщо закінчення строку, що визначається місяцями, припадає на такий місяць, що відповідного числа не має, то строк закінчується в останній день цього місяця.

5. Останнім днем строку, який закінчується вказівкою на певний день, вважається цей день.

6. Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.

7. Перебіг строку, закінчення якого пов'язане з подією, яка повинна неминуче настати, закінчується наступного дня після настання події.

8. Останній день строку триває до двадцять четвертої години, але якщо в цей строк слід було вчинити процесуальну дію в суді, де робочий час закінчується раніше, строк закінчується в момент закінчення цього часу.

9. Строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення позовна заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здано на пошту чи передані іншими відповідними засобами зв'язку.

10. Зупинення провадження в адміністративній справі зупиняє перебіг усіх процесуальних строків у цій адміністративній справі. Перебіг процесуальних строків продовжується з дня поновлення провадження.

Стаття 1 ...101 102 103 104 105 ...183-5 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс адміністративного судочинства України від 06.07.2005 № 2747-IV 

Рекомендовані сторінки

Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 104. Пред'явлення адміністративного позову Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 106. Вимоги до позовної заяви Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 105. Форма і зміст адміністративного позову Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 107. Відкриття провадження в адміністративній справі Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 102. Поновлення та продовження процесуальних строківДодати коментар до ст.103 КАС від 06.07.2005 № 2747-IV