Укр Рус

Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 28. Недопустимість повторної участі судді в розгляді адміністративної справиСт. 28 КАС від 06.07.2005 № 2747-IV1. Суддя, який брав участь у вирішенні адміністративної справи в суді першої інстанції, не може брати участі у вирішенні цієї ж справи в судах апеляційної і касаційної інстанцій, у перегляді справи Верховним Судом України, а також у новому її розгляді у першій інстанції після скасування попередньої постанови або ухвали про закриття провадження в адміністративній справі.

2. Суддя, який брав участь у вирішенні адміністративної справи в суді апеляційної інстанції, не може брати участі у вирішенні цієї ж справи в судах першої і касаційної інстанцій, у перегляді справи Верховним Судом України, а також у новому її розгляді після скасування постанови або ухвали суду апеляційної інстанції.

3. Суддя, який брав участь у вирішенні адміністративної справи в суді касаційної інстанції, не може брати участі у вирішенні цієї ж справи в судах першої і апеляційної інстанцій, у перегляді справи Верховним Судом України, а також у новому її розгляді після скасування постанови або ухвали суду касаційної інстанції.

4. Суддя, який брав участь у вирішенні адміністративної справи Верховним Судом України, не може брати участі у вирішенні цієї самої справи в судах першої, апеляційної і касаційної інстанцій.

{ Текст статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2453-VI від 07.07.2010 }

Стаття 1 ...26 27 28 29 30 ...183-5 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс адміністративного судочинства України від 06.07.2005 № 2747-IV 

Рекомендовані сторінки

Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 29. Підстави для відводу (самовідводу) секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 27. Підстави для відводу (самовідводу) судді Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 30. Заява про відвід (самовідвід) Кодекс адміністративного судочинства УкраїниДодати коментар до ст.28 КАС від 06.07.2005 № 2747-IV