Укр Рус

Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 61. Особливості повноважень органів та осіб, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб у судіСт. 61 КАС від 06.07.2005 № 2747-IV
1. Органи та особи, які визначені у статті 60 цього Кодексу і звертаються до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів інших осіб, не можуть закінчувати справу примиренням.

2. Відмова органів та осіб, визначених у статті 60 цього Кодексу, від адміністративного позову або зміна позовних вимог не позбавляє особу, на захист прав, свобод та інтересів якої подано адміністративний позов, права вимагати від суду розгляду справи, вирішення адміністративного позову в попередньому обсязі.

3. Якщо фізична особа, яка має адміністративну процесуальну дієздатність і на захист прав, свобод та інтересів якої подано адміністративний позов, не підтримує позовні вимоги, суд залишає позовну заяву без розгляду.

4. Органи та особи, визначені у статті 60 цього Кодексу, які не брали участі у справі, з метою вирішення питання про наявність підстав для подання апеляційної чи касаційної скарги, заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України, заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами мають право знайомитися з матеріалами справи в адміністративному суді.

{ Частина четверта статті 61 в редакції Закону N 2453-VI від 07.07.2010 }

Параграф 2. Інші учасники адміністративного процесу


Стаття 1 ...59 60 61 62 63 ...183-5 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс адміністративного судочинства України від 06.07.2005 № 2747-IV 

Рекомендовані сторінки

Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 62. Особи, які є іншими учасниками адміністративного процесу Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 63. Секретар судового засідання