Укр Рус

Кодекс цивільного захисту України
Стаття 51. Забезпечення техногенної безпеки органами державної влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарюванняСт. 51 КЦЗУ від 02.10.2012 № 5403-VI1. Діяльність із забезпечення техногенної безпеки є складовою виробничої, експлуатаційної та іншої діяльності відповідних посадових осіб і працівників підприємств, установ, організацій. Ця вимога відображається у відповідних статутах або положеннях.

2. Забезпечення техногенної безпеки суб’єкта господарювання покладається на його керівника.

3. Забезпечення техногенної безпеки під час проектування, будівництва об’єктів, будівель і споруд покладається на орган архітектури, замовників, забудовників, проектні та будівельні організації.

4. Забезпечення техногенної безпеки в жилих приміщеннях державного, комунального, приватного житлового фонду, фонду житлово-будівельних кооперативів покладається на житлово-експлуатаційні організації, квартиронаймачів та власників квартир, а в жилих будинках приватного житлового фонду - на їх власників або наймачів, якщо це обумовлено договором найму.

Стаття 1 ...49 50 51 52 53 ...140 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI 

Рекомендовані сторінки

Кодекс цивільного захисту України Стаття 20. Завдання і обов’язки суб’єктів господарювання Кодекс цивільного захисту України Стаття 52. Вимоги щодо дотримання техногенної безпеки Кодекс цивільного захисту України Стаття 53. Автоматизована система раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникненняДодати коментар до ст.51 КЦЗУ від 02.10.2012 № 5403-VI