Укр Рус

Кодекс торговельного мореплавства України
Стаття 130. Заборона приймання вантажу до перевезенняСт. 130 КТМУ від 23.05.1995 № 176/95-ВРПриймання вантажів до перевезення у визначених напрямках може бути заборонено тільки у виняткових випадках центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту з повідомленням про це заінтересованих організацій і Уряду України.

У випадках явищ стихійного характеру, катастроф і аварій, що викликали перерву в русі, а також у разі оголошення карантину приймання вантажів може бути тимчасово припинено або обмежено розпорядженням начальника порту з негайним повідомленням про це центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту, який встановлює термін дії заборони приймання вантажу і його обмеження.

Заборона, тимчасове припинення або обмеження приймання вантажу можуть бути введені для перевезень у певних напрямках, з визначених портів або у визначені порти.

Про заборону, тимчасове припинення чи обмеження приймання вантажу начальник порту негайно сповіщає відправників вантажів, а при перевезенні вантажів у прямому змішаному або прямому водному сполученні - також і організації інших видів транспорту.

Стаття 1 ...128 129 130 131 132 ...393 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс торговельного мореплавства України від 23.05.1995 № 176/95-ВР 

Рекомендовані сторінки

Кодекс торговельного мореплавства України Стаття 131. Каботажні перевезення