Укр Рус

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 30. Позбавлення спеціального права, наданого даному громадяниновіСт. 30 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-XПозбавлення наданого даному громадянинові права полювання застосовується на строк до трьох років за грубе або систематичне порушення порядку користування цим правом.

Позбавлення наданого даному громадянинові права керування транспортними засобами застосовується на строк до трьох років за грубе або повторне порушення порядку користування цим правом або на строк до десяти років за систематичне порушення порядку користування цим правом.

Позбавлення права керування засобами транспорту не може застосовуватись до осіб, які користуються цими засобами в зв'язку з інвалідністю, за винятком випадків керування в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також у разі невиконання вимоги працівника міліції про зупинку транспортного засобу, залишення на порушення вимог встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, учасниками якої вони є, ухилення від огляду на наявність алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Позбавлення права полювання не може застосовуватись до осіб, для яких полювання є основним джерелом існування.

{ Стаття 30 із змінами, внесеними згідно із Законами N від 23.12.93, N 586-VI від 24.09.2008 }

Стаття 1 ...28 29 30 30-1 31 ...330 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс України про адміністративні правопорушення вiд 07.12.1984 № 8073-X 

Рекомендовані сторінки

Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 31. Виправні роботи Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 30-1. Громадські роботи Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 32. Адміністративний арешт Кодекс України про адміністративні правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 29. Конфіскація предмета, який став знаряддям вчинення або безпосереднім об'єктом адміністративного правопорушенняДодати коментар до ст.30 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X