Укр Рус

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 8. Чинність закону про відповідальність за адміністративні правопорушенняСт. 8 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-XОсоба, яка вчинила адміністративне правопорушення, підлягає відповідальності на підставі закону, що діє під час і за місцем вчинення правопорушення.

Закони, які пом'якшують або скасовують відповідальність за адміністративні правопорушення, мають зворотну силу, тобто поширюються і на правопорушення, вчинені до видання цих законів. Закони, які встановлюють або посилюють відповідальність за адміністративні правопорушення, зворотної сили не мають.

Провадження в справах про адміністративні правопорушення ведеться на підставі закону, що діє під час і за місцем розгляду справи про правопорушення.

{ Стаття 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2342-III від 05.04.2001 }

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...330 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс України про адміністративні правопорушення вiд 07.12.1984 № 8073-X 

Рекомендовані сторінки

Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 9. Поняття адміністративного правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 10. Вчинення адміністративного правопорушення умисно Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 22. Можливість звільнення від адміністративної відповідальності при малозначності правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 6. Запобігання адміністративним правопорушенням