Укр Рус

Кодекс законів про працю України
Стаття 17. Строк чинності колективного договоруСт. 17 КЗпПУ від 10.12.1971 № 322-VIIIКолективний договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін або з дня, зазначеного у ньому.

Після закінчення строку чинності колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором.

Колективний договір зберігає чинність у разі зміни складу, структури, найменування уповноваженого власником органу, від імені якого укладено цей договір.

У разі реорганізації підприємства, установи, організації колективний договір зберігає чинність протягом строку, на який його укладено, або може бути переглянутий за згодою сторін.

У разі зміни власника чинність колективного договору зберігається протягом строку його дії, але не більше одного року. У цей період сторони повинні розпочати переговори про укладення нового чи зміну або доповнення чинного колективного договору.

У разі ліквідації підприємства, установи, організації колективний договір діє протягом усього строку проведення ліквідації.

На новоствореному підприємстві, в установі, організації колективний договір укладається за ініціативою однієї із сторін у тримісячний строк після реєстрації підприємства, установи, організації, якщо законодавством передбачено реєстрацію, або після рішення про заснування підприємства, установи, організації, якщо не передбачено їх реєстрацію.

{ Стаття 17 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 15.12.93 }

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...265 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII 

Рекомендовані сторінки

Кодекс законів про працю України Стаття 19. Контроль за виконанням колективного договору Кодекс законів про працю України Стаття 18. Поширення колективного договору на всіх працівників Кодекс законів про працю України Стаття 170. Переведення на легшу роботу Про відпустки Стаття 17. Відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами Кодекс законів про працю України Стаття 15. Реєстрація колективного договоруДодати коментар до ст.17 КЗпПУ від 10.12.1971 № 322-VIII