Укр Рус
< Конституція України

Конституція України
Стаття 104. Новообраний Президент України вступає на пост не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.Ст. 104 Конституція УкраїниПриведення Президента України до присяги здійснює Голова Конституційного Суду України.

Президент України складає таку присягу: "Я, (ім'я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі".

Президент України, обраний на позачергових виборах, складає присягу у п'ятиденний строк після офіційного оголошення результатів виборів. { Офіційне тлумачення положень статті 104 див. в Рішенні Конституційного Суду N 17-рп/2002 від 17.10.2002 }

Стаття 1 ...102 103 104  105 106 ...161 

Перейти до статті