Укр Рус

Конституція України
Стаття 104. Новообраний Президент України вступає на пост не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.Ст. 104 Конституція УкраїниПриведення Президента України до присяги здійснює Голова Конституційного Суду України.

Президент України складає таку присягу: "Я, (ім'я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі".

Президент України, обраний на позачергових виборах, складає присягу у п'ятиденний строк після офіційного оголошення результатів виборів. { Офіційне тлумачення положень статті 104 див. в Рішенні Конституційного Суду N 17-рп/2002 від 17.10.2002 }

Стаття 1 ...102 103 104  105 106 ...161 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Конституція України 

Рекомендовані сторінки

Конституція України Стаття 106. Президент України: Конституція України Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов'язків Президента України на пері... Конституція України Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України. Конституція України Стаття 105. Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень. Конституція України Стаття 107. Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.