Укр Рус

Конституція України
Стаття 117. Кабінет Міністрів України в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов'язковими до виконання.Ст. 117 Конституція УкраїниАкти Кабінету Міністрів України підписує Прем'єр-міністр України.

Нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади підлягають реєстрації в порядку, встановленому законом.

Стаття 1 ...115 116  117 118 119 ...161 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Конституція України 

Рекомендовані сторінки

Конституція України Стаття 118. Виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації. Конституція України Стаття 119. Місцеві державні адміністрації на відповідній території забезпечують: Конституція України Конституція України Стаття 125. Система судів загальної юрисдикції в Україні будується за принципами територіальності і спеціалізації. Конституція України Стаття 128. Перше призначення на посаду професійного судді строком на п'ять років здійснюється Президентом України. Всі інші судді, крім суддів Конституційного Суду України, обираю...Додати коментар до ст. 117 Конституція України