Укр Рус

Конституція України
Стаття 152. Закони та інші правові акти за рішенням Конституційного Суду України визнаються неконституційними повністю чи в окремій частині, якщо вони не відповідають Конституції України або якщо була порушена встановлена Конституцією України процедура їх розгляду, ухвалення або набрання ними чинності.Ст. 152 Конституція УкраїниЗакони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.

Матеріальна чи моральна шкода, завдана фізичним або юридичним особам актами і діями, що визнані неконституційними, відшкодовується державою у встановленому законом порядку.

Стаття 1 ... 150  151  152 153 154 ...161 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Конституція України 

Рекомендовані сторінки

Про всеукраїнський референдум Стаття 14. Суб'єкти ініціювання всеукраїнського референдуму та призначення (проголошення) всеукраїнського референдуму Про всеукраїнський референдум Стаття 26. Порядок призначення всеукраїнського референдуму про внесення змін до Конституції України Конституція України Стаття 152. Закони та інші правові акти за рішенням Конституційного Суду України визнаються неконституційними повністю чи в окремій частині, якщо вони не відповідають Конституції ... Про Конституційний Суд України Стаття 7. Порядок призначення суддів Конституційного Суду України Верховною Радою України Конституція України Стаття 160. Конституція України набуває чинності з дня її прийняття.Додати коментар до ст. 152 Конституція України