Укр Рус

Конституція України
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.Ст. 8 Конституція УкраїниКонституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Стаття 1 ...6  7 8 9 10 ...161 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Конституція України 

Рекомендовані сторінки

Конституція України Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова. Конституція України Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України. Конституція України Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Конституція України Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Конституція України Стаття 12. Україна дбає про задоволення національно-культурних і мовних потреб українців, які проживають за межами держави.Додати коментар до ст.8 Конституція України