Укр Рус

Конституція України
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.Ст. 8 Конституція УкраїниКонституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Стаття 1 ...6  7 8 9 10 ...161 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Конституція України 

Рекомендовані сторінки

Конституція України Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова. Конституція України Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України. Конституція України Конституція України Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Кодекс Украины об административных нарушениях Статья 185. Злостное неповиновение законному распоряжению или требованию работника милиции, члена общественного формирования по охране общественного поряд...Додати коментар до ст.8 Конституція України