Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 15. Замах на злочинСт. 15 ККУ1. Замахом на злочин є вчинення особою з прямим умислом діяння (дії або бездіяльності), безпосередньо спрямованого на вчинення злочину, передбаченого відповідною статтею Особливої частини цього Кодексу, якщо при цьому злочин не було доведено до кінця з причин, що не залежали від її волі.

2. Замах на вчинення злочину є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі.

3. Замах на вчинення злочину є незакінченим, якщо особа з причин, що не залежали від її волі, не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця.

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Кримінальний кодекс України Стаття 17. Добровільна відмова при незакінченому злочині Кримінальний кодекс України Стаття 16. Кримінальна відповідальність за незакінчений злочин Кримінальний кодекс України Стаття 14. Готування до злочину Кримінальний кодекс України Стаття 12. Класифікація злочинівДодати коментар до ст.15 ККУ