Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 38. Затримання особи, що вчинила злочинСт. 38 ККУ1. Не визнаються злочинними дії потерпілого та інших осіб безпосередньо після вчинення посягання, спрямовані на затримання особи, яка вчинила злочин, і доставлення її відповідним органам влади, якщо при цьому не було допущено перевищення заходів, необхідних для затримання такої особи.

2. Перевищенням заходів, необхідних для затримання злочинця, визнається умисне заподіяння особі, що вчинила злочин, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці затримання злочинця. Перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця, має наслідком відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.

Стаття 1 ...36 37 38 39 40 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 39. Крайня необхідність Кримінальний кодекс України Стаття 40. Фізичний або психічний примус Кримінальний кодекс України Стаття 381. Розголошення відомостей про заходи безпеки щодо особи, взятої під захист Кримінальний кодекс України Стаття 380. Невжиття заходів безпеки щодо осіб, взятих під захист Кримінальний кодекс України Стаття 36. Необхідна оборонаДодати коментар до ст.38 ККУ