Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 4. Чинність закону про кримінальну відповідальність у часіСт. 4 ККУ1. Закон про кримінальну відповідальність набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування.

2. Злочинність і караність, а також інші кримінально-правові наслідки діяння визначаються законом про кримінальну відповідальність, що діяв на час вчинення цього діяння.

3. Часом вчинення злочину визнається час вчинення особою передбаченої законом про кримінальну відповідальність дії або бездіяльності.

{ Стаття 4 із змінами, внесеними згідно із Законом N 270-VI від 15.04.2008 }

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 3. Законодавство України про кримінальну відповідальність Кримінальний кодекс України Стаття 5. Зворотна дія закону про кримінальну відповідальність у часі Кримінальний кодекс України Стаття 6. Чинність закону про кримінальну відповідальність щодо злочинів, вчинених на території України Кримінальний кодекс України Стаття 1. Завдання Кримінального кодексу України Кримінальний кодекс України Стаття 12. Класифікація злочинів