Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 42. Діяння, пов'язане з ризикомСт. 42 ККУ1. Не є злочином діяння (дія або бездіяльність), яке заподіяло шкоду правоохоронюваним інтересам, якщо це діяння було вчинене в умовах виправданого ризику для досягнення значної суспільно корисної мети.

2. Ризик визнається виправданим, якщо мету, що була поставлена, не можна було досягти в даній обстановці дією (бездіяльністю), не поєднаною з ризиком, і особа, яка допустила ризик, обґрунтовано розраховувала, що вжиті нею заходи є достатніми для відвернення шкоди правоохоронюваним інтересам.

3. Ризик не визнається виправданим, якщо він завідомо створював загрозу для життя інших людей або загрозу екологічної катастрофи чи інших надзвичайних подій.

Стаття 1 ...40 41 42 43 44 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 43. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації Кримінальний кодекс України Стаття 44. Правові підстави та порядок звільнення від кримінальної відповідальності Кримінальний кодекс України Стаття 41. Виконання наказу або розпорядження Кримінальний кодекс України Кримінальний кодекс України Стаття 45. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттямДодати коментар до ст.42 ККУ