Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 43. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організаціїСт. 43 ККУ1. Не є злочином вимушене заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам особою, яка відповідно до закону виконувала спеціальне завдання, беручи участь в організованій групі чи злочинній організації з метою попередження чи розкриття їх злочинної діяльності.

2. Особа, зазначена у частині першій цієї статті, підлягає кримінальній відповідальності лише за вчинення у складі організованої групи чи злочинної організації особливо тяжкого злочину, вчиненого умисно і поєднаного з насильством над потерпілим, або тяжкого злочину, вчиненого умисно і пов'язаного з спричиненням тяжкого тілесного ушкодження потерпілому або настанням інших тяжких або особливо тяжких наслідків.

3. Особа, яка вчинила злочин, що передбачений частиною другою цієї статті, не може бути засуджена до довічного позбавлення волі, а покарання у виді позбавлення волі не може бути призначене їй на строк, більший, ніж половина максимального строку позбавлення волі, передбаченого законом за цей злочин.

Стаття 1 ...41 42 43 44 45 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 44. Правові підстави та порядок звільнення від кримінальної відповідальності Кримінальний кодекс України Стаття 45. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям Кримінальний кодекс України Стаття 41. Виконання наказу або розпорядження Кримінальний кодекс України Кримінальний кодекс України Стаття 431. Злочинні дії військовослужбовця, який перебуває в полоніДодати коментар до ст.43 ККУ