Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 57. Виправні роботиСт. 57 ККУ1. Покарання у виді виправних робіт встановлюється на строк від шести місяців до двох років і відбувається за місцем роботи засудженого. Із суми заробітку засудженого до виправних робіт провадиться відрахування в доход держави у розмірі, встановленому вироком суду, в межах від десяти до двадцяти відсотків.

2. Виправні роботи не застосовуються до вагітних жінок та жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, до непрацездатних, до осіб, що не досягли шістнадцяти років, та тих, що досягли пенсійного віку, а також до військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, працівників правоохоронних органів, нотаріусів, суддів, прокурорів, адвокатів, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування.

3. Особам, які стали непрацездатними після постановлення вироку суду, виправні роботи суд може замінити штрафом із розрахунку трьох встановлених законодавством неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за один місяць виправних робіт.

{ Стаття 57 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1180-VI від 19.03.2009 }

Стаття 1 ...55 56 57 58 59 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 58. Службові обмеження для військовослужбовців Кримінальний кодекс України Стаття 59. Конфіскація майна Кримінальний кодекс України Кримінальний кодекс України Стаття 61. Обмеження волі Кримінальний кодекс України Стаття 60. АрештДодати коментар до ст.57 ККУ