Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 58. Службові обмеження для військовослужбовцівСт. 58 ККУ1. Покарання у виді службового обмеження застосовується до засуджених військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби, на строк від шести місяців до двох років у випадках, передбачених цим Кодексом, а також у випадках, коли суд, враховуючи обставини справи та особу засудженого, вважатиме за можливе замість обмеження волі чи позбавлення волі на строк не більше двох років призначити службове обмеження на той самий строк.

2. Із суми грошового забезпечення засудженого до службового обмеження провадиться відрахування в доход держави у розмірі, встановленому вироком суду, в межах від десяти до двадцяти відсотків. Під час відбування цього покарання засуджений не може бути підвищений за посадою, у військовому званні, а строк покарання не зараховується йому в строк вислуги років для присвоєння чергового військового звання.

Стаття 1 ...56 57 58 59 60 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 59. Конфіскація майна Кримінальний кодекс України Стаття 60. Арешт Кримінальний кодекс України Стаття 56. Громадські роботи Кримінальний кодекс України Стаття 54. Позбавлення військового, спеціального звання, рангу, чину або кваліфікаційного класу Кримінальний кодекс України Стаття 62. Тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовцівДодати коментар до ст.58 ККУ