Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 68. Призначення покарання за незакінчений злочин та за злочин, вчинений у співучастіСт. 68 ККУ1. При призначенні покарання за незакінчений злочин суд, керуючись положеннями статей 65-67 цього Кодексу, враховує ступінь тяжкості вчиненого особою діяння, ступінь здійснення злочинного наміру та причини, внаслідок яких злочин не було доведено до кінця.

2. За вчинення готування до злочину строк або розмір покарання не може перевищувати половини максимального строку або розміру найбільш суворого виду покарання, передбаченого санкцією статті (санкцією частини статті) Особливої частини цього Кодексу.

3. За вчинення замаху на злочин строк або розмір покарання не може перевищувати двох третин максимального строку або розміру найбільш суворого виду покарання, передбаченого санкцією статті (санкцією частини статті) Особливої частини цього Кодексу.

4. При призначенні покарання співучасникам злочину суд, керуючись положеннями статей 65-67 цього Кодексу, враховує характер та ступінь участі кожного з них у вчиненні злочину.

{ Стаття 68 із змінами, внесеними згідно із Законом N 270-VI від 15.04.2008 }

Стаття 1 ...66 67 68 69 69-1 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України