Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 69. Призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено закономСт. 69 ККУ1. За наявності кількох обставин, що пом'якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, з урахуванням особи винного суд, умотивувавши своє рішення, може призначити основне покарання, нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті (санкції частини статті) Особливої частини цього Кодексу, або перейти до іншого, більш м'якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції статті (санкції частини статті) Особливої частини цього Кодексу за цей злочин. У цьому випадку суд не має права призначити покарання, нижче від найнижчої межі, встановленої для такого виду покарання в Загальній частині цього Кодексу.

2. На підставах, передбачених у частині першій цієї статті, суд може не призначати додаткового покарання, що передбачене в санкції статті (санкції частини статті) Особливої частини цього Кодексу як обов'язкове.

{ Стаття 69 із змінами, внесеними згідно із Законом N 270-VI від 15.04.2008 }

Стаття 1 ...67 68 69 69-1 70 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 65. Загальні засади призначення покарання Кримінальний кодекс України Стаття 70. Призначення покарання за сукупністю злочинів Кримінальний кодекс України Стаття 69-1. Призначення покарання за наявності обставин, що пом'якшують покарання Кримінальний кодекс України Стаття 71. Призначення покарання за сукупністю вироків Кримінальний кодекс України Стаття 74. Звільнення від покарання та його відбуванняДодати коментар до ст.69 ККУ