Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 69. Призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено закономСт. 69 ККУ1. За наявності кількох обставин, що пом'якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, з урахуванням особи винного суд, умотивувавши своє рішення, може призначити основне покарання, нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті (санкції частини статті) Особливої частини цього Кодексу, або перейти до іншого, більш м'якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції статті (санкції частини статті) Особливої частини цього Кодексу за цей злочин. У цьому випадку суд не має права призначити покарання, нижче від найнижчої межі, встановленої для такого виду покарання в Загальній частині цього Кодексу.

2. На підставах, передбачених у частині першій цієї статті, суд може не призначати додаткового покарання, що передбачене в санкції статті (санкції частини статті) Особливої частини цього Кодексу як обов'язкове.

{ Стаття 69 із змінами, внесеними згідно із Законом N 270-VI від 15.04.2008 }

Стаття 1 ...67 68 69 69-1 70 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України

Рекомендованные страницы

Кримінальний кодекс України Стаття 70. Призначення покарання за сукупністю злочинів Кримінальний кодекс України Стаття 69-1. Призначення покарання за наявності обставин, що пом'якшують покарання Кримінальний кодекс України Стаття 75. Звільнення від відбування покарання з випробуванням Кримінальний кодекс України Кримінальний кодекс України Стаття 67. Обставини, які обтяжують покаранняДодати коментар до ст.69 ККУ