Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 90. Обчислення строків погашення судимостіСт. 90 ККУ1. Строки погашення судимості обчислюються з дня відбуття основного і додаткового покарання.

2. До строку погашення судимості зараховується час, протягом якого вирок не було виконано, якщо при цьому давність виконання вироку не переривалася. Якщо вирок не було виконано, судимість погашається по закінченні строків давності виконання вироку.

3. Якщо особу було достроково звільнено від відбування покарання, то строк погашення судимості обчислюється з дня дострокового звільнення її від відбування покарання (основного та додаткового).

4. Якщо невідбуту частину покарання було замінено більш м'яким покаранням, то строк погашення судимості обчислюється з дня відбуття більш м'якого покарання (основного та додаткового).

5. Якщо особа, що відбула покарання, до закінчення строку погашення судимості знову вчинить злочин, перебіг строку погашення судимості переривається і обчислюється заново. У цих випадках строки погашення судимості обчислюються окремо за кожний злочин після фактичного відбуття покарання (основного та додаткового) за останній злочин.

Стаття 1 ...88 89 90 91 92 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 90. Обчислення строків погашення судимості Кримінальний кодекс України Стаття 91. Зняття судимості Кримінальний кодекс України Стаття 92. Поняття та мета примусових заходів медичного характеру Кримінальний кодекс України Кримінальний кодекс України Стаття 89. Строки погашення судимостіДодати коментар до ст.90 ККУ