Укр Рус

Кримінально-виконавчий кодекс України
Стаття 118. Залучення засуджених до позбавлення волі до суспільно корисної праціСт. 118 КВКУ від 11.07.2003 № 1129-IV1. Засуджені до позбавлення волі повинні працювати в місцях і на роботах, які визначаються адміністрацією колонії. Засуджені залучаються до суспільно корисної праці з урахуванням наявних виробничих потужностей, зважаючи при цьому на стать, вік, працездатність, стан здоров'я і спеціальність. Засуджені залучаються до праці, як правило, на підприємствах, у майстернях колоній, а також на державних або інших форм власності підприємствах за умови забезпечення їх належної охорони та ізоляції.

Адміністрація зобов'язана створювати умови, що дають змогу засудженим займатися суспільно корисною оплачуваною працею. { Частину першу статті 118 доповнено абзацом згідно із Законом N 1828-VI від 21.01.2010 }

2. Засудженим чоловікам віком понад шістдесят років, жінкам - понад п'ятдесят п'ять років, інвалідам першої та другої груп, хворим на активну форму туберкульозу, жінкам з вагітністю понад чотири місяці, жінкам, які мають дітей у будинках дитини при виправних колоніях, дозволяється працювати за їхнім бажанням з урахуванням висновку лікарської комісії колонії.

3. Перелік робіт і посад, на яких забороняється використовувати засуджених до позбавлення волі, визначається нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.

4. Засуджені не мають права припиняти роботу з метою вирішення трудових та інших конфліктів.

5. Засуджені можуть залучатися без оплати праці лише до робіт з благоустрою колоній і прилеглих до них територій, а також поліпшення житлово-побутових умов засуджених або до допоміжних робіт із забезпечення колоній продовольством.

До цих робіт засуджені залучаються, як правило, в порядку черговості, в неробочий час і не більш як на дві години на день.

Стаття 1 ...116 117 118 119 120 ...166 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінально-виконавчий кодекс України від 11.07.2003 № 1129-IV 

Рекомендовані сторінки

Уголовно-исполнительный кодекс Украины Статья 93. Отбывание осужденными всего срока наказания в одном исправительном или воспитательной колонии Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 119. Умови праці засуджених до позбавлення волі Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 120. Оплата праці засуджених до позбавлення волі Про виконавче провадження Стаття 70. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржникаДодати коментар до ст.118 КВКУ від 11.07.2003 № 1129-IV