Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Кримінально-виконавчий кодекс України
Стаття 46. Заходи заохочення і стягнення, що застосовуються до осіб, засуджених до виправних робітСт. 46 КВКУ від 11.07.2003 № 1129-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 19.01.2018


1. Власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган щодо засуджених до покарання у виді виправних робіт може застосовувати заходи заохочення і стягнення, передбачені законодавством про працю.

 

2. Уповноважений орган з питань пробації за зразкову поведінку і сумлінне ставлення до праці щодо засуджених може застосовувати такі заходи заохочення:

 

подання до суду матеріалів про умовно-дострокове звільнення засудженого від покарання;

 

зарахування часу щорічної відпустки у строк відбування покарання.

 

3. Подання про умовно-дострокове звільнення засудженого від покарання надсилає до суду уповноважений орган з питань пробації з урахуванням характеристики засудженого, підготовленої власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом за місцем роботи засудженого.

 

4. За порушення порядку та умов відбування покарання у виді виправних робіт уповноваженим органом з питань пробації до засудженого може застосовуватися застереження у виді письмового попередження про притягнення до кримінальної відповідальності.

 

5. Стосовно особи, яка ухиляється від відбування покарання у виді виправних робіт, уповноважений орган з питань пробації звертається до правоохоронних органів для відповідного реагування для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до статті 389 Кримінального кодексу України.

 

6. Ухиленням засудженого від відбування покарання у виді виправних робіт є:

 

систематичне невиконання встановлених обов'язків;

 

порушення порядку та умов відбування покарання;

 

вчинення проступку, за який його було притягнуто до адміністративної відповідальності;

 

допущення більше двох разів протягом місяця прогулів, а також більше двох порушень трудової дисципліни протягом місяця або поява на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння.

 

7. Засуджений до виправних робіт, розшук якого оголошено у зв'язку з ухиленням від покарання, затримується і конвоюється органом Національної поліції у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством.


Стаття 1 ...44 45 46 47 48 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті