Укр Рус

Митний кодекс України
Стаття 291. Переміщення дипломатичної пошти та консульської валізи іноземних держав через митний кордон УкраїниСт. 291 МКУ від 11.07.2002 № 92-IVДипломатична пошта та консульська валіза іноземних держав, що переміщуються через митний кордон України, не підлягають ні розпечатуванню, ні затриманню. За наявності достатніх підстав вважати, що консульська валіза містить товари, не зазначені в частині третій цієї статті, митний орган може зажадати розпечатання валізи уповноваженими особами цієї іноземної держави у присутності посадових осіб митного органу. У разі відмови від розпечатання така валіза повертається до місця відправлення.

Всі місця, що становлять дипломатичну пошту та консульську валізу, повинні мати видимі зовнішні ознаки, що свідчать про їх характер.

Дипломатична пошта може містити виключно дипломатичні документи та товари, призначені для офіційного користування, а консульська валіза - тільки офіційну кореспонденцію та документи або товари, призначені виключно для офіційного користування.

Стаття 1 ...289 290 291 292 293 ...432 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Митний кодекс України від 11.07.2002 № 92-IV