Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України

< Митний кодекс України

Митний кодекс України
Стаття 373. Обмеження щодо вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України окремих товарівСт. 373 МКУ від 13.03.2012 № 4495-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 04.01.2018


1. Не допускається вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України товарів, незалежно від їх загальної фактурної вартості, згідно з переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

 

2. Порядок вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України дорогоцінних металів (за винятком банківських металів, пам’ятних та ювілейних монет України із дорогоцінних металів), дорогоцінного каміння та виробів із них, а також культурних цінностей з метою їх відчуження визначається Кабінетом Міністрів України.

 

3. Порядок вивезення (пересилання) за межі митної території України банківських металів, пам’ятних та ювілейних монет України із дорогоцінних металів визначається Національним банком України.

 

4. Не допускається вивезення за межі митної території України алкогольних напоїв та тютюнових виробів громадянами, які не досягли 18-річного віку.


Стаття 1 ...371 372 373 374 375 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті