Укр Рус

Митний кодекс України
Стаття 412. Прийняття на службу до митних органів, спеціалізованих митних установ та організаційСт. 412 МКУ від 11.07.2002 № 92-IVНа службу до митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій приймаються громадяни України, які досягли 18-річного віку і здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров'я виконувати завдання, покладені на митну службу України. З прийняттям на службу може бути встановлено випробування строком до шести місяців.

Не можуть бути прийняті на службу до митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій особи, які мають судимість за вчинення умисного злочину.

Посадові особи митної служби України, визнані за вироком суду, що набрав законної сили, винними у вчиненні злочину, звільняються із служби в митних органах, спеціалізованих митних установах та організаціях.

Посадові особи митних органів зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України , цим Кодексом та законами України.

Стаття 1 ...410 411 412 413 414 ...432 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Митний кодекс України від 11.07.2002 № 92-IV