Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Повітряний кодекс України
Стаття 125. Фінансування робіт, пов'язаних з розслідуванням авіаційної події, і відшкодування витратСт. 125 ПовКУ від 19.05.2011 № 3393-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 18.02.2018


1. Порядок фінансового забезпечення заходів з розслідування авіаційних подій, серйозних інцидентів, інцидентів, надзвичайних подій та пошкоджень повітряних суден на землі визначається Кабінетом Міністрів України.

2. Дослідження і випробування, пов'язані з розслідуванням авіаційної події, серйозного інциденту, інциденту, які проводяться науково-дослідними і конструкторськими установами, ремонтними підприємствами і підприємствами авіаційної промисловості, фінансуються за рахунок коштів Державного бюджету України з подальшим відшкодуванням витрат експлуатантом повітряного судна та страховиками.

3. Міжнародні пересилання та перевезення матеріалів розслідування, уламків повітряного судна, бортових засобів та інших деталей, що належать до речових доказів розслідування, фінансуються за рахунок коштів Державного бюджету України з подальшим відшкодуванням витрат експлуатантом повітряного судна.


Стаття 1 ...123 124 125 126 127 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті