Укр Рус

Про акціонерні товариства
Стаття 4. Акціонери товаристваСт. 4 ЗУ Про акціонерні товариства вiд 17.09.2008 № 514-VI1. Акціонерами товариства визнаються фізичні і юридичні особи, а також держава в особі органу, уповноваженого управляти державним майном, або територіальна громада в особі органу, уповноваженого управляти комунальним майном, які є власниками акцій товариства.

Акціонерне товариство не може мати єдиним учасником інше підприємницьке товариство, учасником якого є одна особа. Акціонерне товариство не може мати у своєму складі лише акціонерів - юридичних осіб, єдиним учасником яких є одна й та ж особа.

2. Будь-які обов'язки акціонерів, що суперечать закону, не можуть визначатися статутом або іншими документами товариства.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про акціонерні товариства вiд 17.09.2008 № 514-VI 

Рекомендовані сторінки

Про акціонерні товариства Стаття 5. Типи акціонерних товариств Про акціонерні товариства Про акціонерні товариства Стаття 6. Акціонерне товариство з одним акціонером Про акціонерні товариства Стаття 7. Порядок відчуження акцій акціонерного товариства Про акціонерні товариства Стаття 3. Правовий статус акціонерного товаристваДодати коментар до ст.4 ЗУ Про акціонерні товариства вiд 17.09.2008 № 514-VI