Укр Рус
< Про альтернативну (невійськову) службу

Про альтернативну (невійськову) службу
Стаття 13.Ст. 13 ЗУ Про альтернативну (невійськову) службу від 12.12.1991 № 1975-XII
Громадяни проходять альтернативну службу відповідно до цього Закону, Положення про порядок проходження альтернативної служби, яке затверджується Кабінетом Міністрів України, та інших нормативно-правових актів України

Громадяни проходять альтернативну службу переважно в межах населеного пункту за місцем проживання або у місцевості, звідки вони мають можливість щоденно повертатися до місця проживання.
 
У разі проходження громадянином альтернативної служби не за місцем проживання, а в місцевості, звідки він не має можливості щоденно повертатися до місця проживання, власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган зобов'язаний надати громадянину з дня початку служби місце в гуртожитку або інше впорядковане тимчасове житло.
 
Конкретне місце проходження альтернативної служби визначається відповідним структурним підрозділом місцевої державної адміністрації.
{ Частина четверта статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI від 16.10.2012 }
 
Відповідний структурний підрозділ місцевої державної адміністрації може змінити місце проходження альтернативної служби громадянина з урахуванням суспільних потреб.
{ Частина п'ята статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI від 16.10.2012 }


Стаття 1 ...11 12 13 14 15 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті