Укр Рус
< Про автомобільні дороги

Про автомобільні дороги
Стаття 27. Віднесення та порядок переведення автомобільних доріг загального користування до розряду платнихСт. 27 ЗУ Про автомобільні дороги від 08.09.2005 № 2862-IVВіднесення автомобільних доріг загального користування та окремих їх ділянок, у тому числі мостових переходів, до розряду платних здійснюється з урахуванням державної стратегії розвитку мережі автомобільних доріг України на підставі окремого закону.

Подання до Кабінету Міністрів України про віднесення автомобільної дороги загального користування до розряду платних здійснює орган державного управління автомобільними дорогами за погодженням з органами місцевого самоврядування, по території яких проходить ця автомобільна дорога, на підставі техніко-економічного обґрунтування та/або проектно-кошторисної документації.

{ Частина друга статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом N 891-VI від 15.01.2009 }

Автомобільні дороги відносять до розряду платних лише за умови їх суттєвого удосконалення та забезпечення альтернативного проїзду транспортних засобів безоплатними автомобільними дорогами.

Платні автомобільні дороги загального користування залишаються в державній власності, не підлягають приватизації, стосовно них не можуть вчинятися дії, наслідком яких може бути відчуження доріг з державної власності.

Стаття 1 ...25 26 27 28 29 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті