Укр Рус

Про автомобільний транспорт
Стаття 23. Контроль технічного стану транспортних засобівСт. 23 ЗУ Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-IIIКонтроль технічного стану транспортних засобів включає:

державний технічний огляд транспортних засобів;

перевірку технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками.

Перевірку технічного стану транспортних засобів під час державного технічного огляду транспортних засобів здійснюють суб'єкти господарювання, уповноважені в порядку, який встановлює Кабінет Міністрів України.

У період між державними технічними оглядами відповідність технічного стану транспортних засобів вимогам законодавства забезпечує перевізник.

На таксі, яке за результатами державного технічного огляду відповідає нормативним вимогам до технічного стану, видається талон про проходження державного технічного огляду з відміткою "таксі".

Порядок проведення державного технічного огляду транспортних засобів визначає Кабінет Міністрів України.

Перевірка технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками здійснюється в порядку, який визначає центральний орган виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.

Стаття 1 ...21 22 23 24 25 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-III 

Рекомендовані сторінки

Про автомобільний транспорт Стаття 25. Особливості договору про технічне обслуговування і ремонт транспортного засобу Про автомобільний транспорт Стаття 24. Вимоги до автомобільного палива, мастильних матеріалів та до їх реалізації Про автомобільний транспортДодати коментар до ст.23 ЗУ Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-III