Укр Рус

Про автомобільний транспорт
Стаття 25. Особливості договору про технічне обслуговування і ремонт транспортного засобуСт. 25 ЗУ Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-IIIДоговір про технічне обслуговування і ремонт транспортного засобу укладають відповідно до вимог цивільного законодавства між замовником і виконавцем .

Істотними умовами договору про технічне обслуговування і ремонт транспортного засобу є:

найменування та місце розташування сторін за цим договором;

перелік робіт з технічного обслуговування чи ремонту та термін їх виконання;

вартість робіт та порядок розрахунків;

перелік складових частин , використаних виконавцем, а також наданих замовником виконавцю для виконання робіт із технічного обслуговування або ремонту транспортного засобу;

перелік документів, який надається замовнику для підтвердження виконання технічного обслуговування чи ремонту, та гарантійні зобов'язання виконавця щодо проведених робіт.

Виконавець за договором про технічне обслуговування і ремонт транспортного засобу під час його укладання чи виконання не може нав'язувати замовнику за цим договором додаткові оплачувані послуги.

Стаття 1 ...23 24 25 26 27 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-III 

Рекомендовані сторінки

Про автомобільний транспорт Стаття 27. Права замовника за договором про технічне обслуговування і ремонт транспортного засобу Про автомобільний транспорт Стаття 26. Обов'язки та відповідальність виконавця за договором про технічне обслуговування і ремонт транспортних засобівДодати коментар до ст.25 ЗУ Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-III