Укр Рус

Про автомобільний транспорт
Стаття 37. Пільгові перевезення пасажирів автомобільним транспортомСт. 37 ЗУ Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-IIIПільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом.

Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Види та обсяги пільгових перевезень установлюються замовленням, у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, збитків від цих перевезень.

Стаття 1 ...35 36 37 38 39 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-III 

Рекомендовані сторінки

Про автомобільний транспорт Стаття 42. Договори щодо перевезення пасажирів Про автомобільний транспорт Стаття 60. Відповідальність за порушення законодавства про автомобільний транспорт Про автомобільний транспорт Стаття 39. Документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення Про автомобільний транспорт Стаття 38. Вимоги до перевезення організованих груп дітей автобусамиДодати коментар до ст.37 ЗУ Про автомобільний транспорт вiд 05.04.2001 № 2344-III