Укр Рус

Про авторське право і суміжні права
Стаття 41. Майнові права організацій мовленняСт. 41 ЗУ Про авторське право і суміжні права від 23.12.1993 № 3792-XII1. До майнових прав організацій мовлення належить їх виключне право на використання своїх програм будь-яким способом і виключне право дозволяти чи забороняти іншим особам:

а) публічне сповіщення своїх програм шляхом трансляції і ретрансляції;

б) фіксацію своїх програм на матеріальному носії та їх відтворення;

в) публічне виконання і публічну демонстрацію своїх програм у місцях з платним входом.

Організація мовлення також має право забороняти поширення на території України чи з території України сигналу із супутника, що несе їх програми, розповсюджуючим органом, для якого цей сигнал із супутника не призначався.

2. Майнові права організації мовлення можуть передаватися іншим особам на підставі договору, в якому визначаються спосіб і строк використання програми мовлення, розмір і порядок виплати винагороди, територія, на яку розповсюджуються передані права, тощо.

Майнові права організації мовлення можуть бути також передані іншій особі у встановленому законом порядку внаслідок ліквідації юридичної особи - суб'єкта суміжних прав.

Стаття 1 ...39 40 41 42 43 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про авторське право і суміжні права від 23.12.1993 № 3792-XII 

Рекомендовані сторінки

Про авторське право і суміжні права Стаття 42. Обмеження майнових прав виконавців, виробників фонограм, відеограм і організацій мовленняДодати коментар до ст.41 ЗУ Про авторське право і суміжні права від 23.12.1993 № 3792-XII