Укр Рус

Про банки і банківську діяльність
Стаття 5. Економічна незалежність банківСт. 5 ЗУ Про банки і банківську діяльність вiд 07.12.2000 № 2121-IIIБанки мають право самостійно володіти, користуватися та розпоряджатися майном, що перебуває у їхній власності.

Держава не відповідає за зобов'язаннями банків, а банки не відповідають за зобов'язаннями держави, якщо інше не передбачено законом або договором.

Національний банк України не відповідає за зобов'язаннями банків, а банки не відповідають за зобов'язаннями Національного банку України, якщо інше не передбачено законом або договором.

Органам державної влади і органам місцевого самоврядування забороняється будь-яким чином впливати на керівництво чи працівників банків у ході виконання ними службових обов'язків або втручатись у діяльність банку, за винятком випадків, передбачених законом.

Шкода, заподіяна банку внаслідок такого втручання, підлягає відшкодуванню у порядку, визначеному законом.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про банки і банківську діяльність вiд 07.12.2000 № 2121-III 

Рекомендовані сторінки

Про банки і банківську діяльність Стаття 6. Організаційно-правова форма банку Про банки і банківську діяльність Стаття 7. Державні банки Про банки і банківську діяльністьДодати коментар до ст.5 ЗУ Про банки і банківську діяльність вiд 07.12.2000 № 2121-III