Укр Рус

Про безпечність та якість харчових продуктів
Стаття 5. Харчові продукти та потужності (об'єкти), підконтрольні Санітарній службі та Ветеринарній службіСт. 5 ЗУ Про безпечність та якість харчових продуктів вiд 23.12.1997 № 771/97-ВР1. Санітарна служба здійснює державний нагляд за всіма об'єктами санітарних заходів. Санітарна служба здійснює державний контроль у визначених санітарним законодавством випадках за такими харчовими продуктами на потужностях з їх виробництва та/або обігу :

1) усі харчові продукти для спеціального дієтичного споживання;

2) усі функціональні харчові продукти;

3) усі харчові продукти, крім визначених у частині другій цієї статті.

2. Ветеринарна служба здійснює державний контроль та державний нагляд за такими харчовими продуктами :

1) необроблені харчові продукти тваринного походження на потужностях з їх виробництва;

2) усі рослинні продукти, сільськогосподарська продукція та необроблені харчові продукти тваринного походження, що продаються на агропродовольчих ринках.

3. Ветеринарна служба здійснює державний контроль за виробництвом і готовою продукцією на м'ясопереробних, рибодобувних, рибопереробних, молокопереробних підприємствах, які використовують необроблені харчові продукти тваринного походження як сировину, та підприємствах гуртового зберігання необроблених харчових продуктів тваринного походження.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про безпечність та якість харчових продуктів вiд 23.12.1997 № 771/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Квота поставки сахара на внутренний рынок Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД-2010) Про безпечність та якість харчових продуктів Стаття 6. Повноваження Санітарної служби Про безпечність та якість харчових продуктів Стаття 7. Повноваження Ветеринарної службиДодати коментар до ст.5 ЗУ Про безпечність та якість харчових продуктів вiд 23.12.1997 № 771/97-ВР