Укр Рус
< Про боротьбу з корупцією

Про боротьбу з корупцією
Стаття 10. Відповідальність керівників за невжиття заходів щодо боротьби з корупцієюСт. 10 ЗУ Про боротьбу з корупцією вiд 05.10.1995 № 356/95-ВР


Втратив чинність


Керівники міністерств і відомств, державних підприємств, установ та організацій чи їх структурних підрозділів у разі виявлення чи отримання інформації про вчинення підлеглим корупційного діяння або порушення спеціальних обмежень, встановлених статтею 5 цього Закону, в межах своєї компетенції зобов'язані вжити заходів до припинення таких діянь та негайно повідомити про їх вчинення будь-який з державних органів, зазначених у пунктах "а", "а-1" і "б" статті 4 цього Закону. від 12.09.2002 )

Умисне невжиття такими керівниками заходів, передбачених частиною першою цією статті, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення діяння, передбаченого частиною другою цієї статті, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. від 03.03.2005 )


Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті