Укр Рус

Про боротьбу з корупцією
Стаття 7. Відповідальність за вчинення корупційних діяньСт. 7 ЗУ Про боротьбу з корупцією вiд 05.10.1995 № 356/95-ВР
Вчинення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за винятком осіб, зазначених у частині другій цієї статті, будь-якого з передбачених у статті 1 цього Закону корупційних діянь, якщо вони не містять складу злочину, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вчинення корупційних діянь, передбачених цим Законом, народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради або сільським, селищним, міським головою, головою районної, обласної, районної у місті ради , їх заступниками або секретарем відповідної сільської, селищної, міської ради, у разі здійснення ними згідно із законом повноважень сільського, селищного, міського голови, якщо вони не містять складу злочину, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

від 03.03.2005 )


Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про боротьбу з корупцією вiд 05.10.1995 № 356/95-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про службу в органах місцевого самоврядування Стаття 21. Оплата праці, відпустки та пенсійне забезпечення Про боротьбу з корупцією Прикінцеві положення Про боротьбу з корупцією Стаття 8. Відповідальність за порушення спеціальних обмежень, встановлених для осіб, уповноважених на виконання функцій державиДодати коментар до ст.7 ЗУ Про боротьбу з корупцією вiд 05.10.1995 № 356/95-ВР