Укр Рус

Про бухгалтерський облік та фінансову звітність
Стаття 2. Сфера дії ЗаконуСт. 2 ЗУ Про бухгалтерський облік та фінансову звітність вiд 16.07.1999 № 996-XIV1. Цей Закон поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також на представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності , які зобов'язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно з законодавством.

від 11.05.2000 )

3. Суб'єкти підприємницької діяльності, яким відповідно до законодавства надано дозвіл на ведення спрощеного обліку доходів і витрат, ведуть бухгалтерський облік і подають фінансову звітність у порядку, встановленому законодавством про спрощену систему обліку і звітності.

Стаття 1 2 3 4 ...12-1 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні вiд 16.07.1999 № 996-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про бухгалтерський облік та фінансову звітність Стаття 1. Визначення термінів Про бухгалтерський облік та фінансову звітність Стаття 3. Мета бухгалтерського обліку та фінансової звітності Про бухгалтерський облік та фінансову звітність Стаття 4. Основні принципи бухгалтерського обліку та фінансової звітності