Укр Рус

Про державне оборонне замовлення
Стаття 7. Укладення державних контрактів з оборонного замовлення Ст. 7 ЗУ Про державне оборонне замовлення від 03.03.1999 № 464-XIV1. Укладення державних контрактів з оборонного замовлення здійснюється державними замовниками з урахуванням затверджених основних показників оборонного замовлення шляхом визначення на конкурентних засадах виконавців серед суб'єктів господарської діяльності, якщо інше не передбачено Законом України "Про здійснення державних закупівель" та цим Законом.

2. Державні замовники здійснюють відбір виконавців з постачання (закупівлі) продукції, робіт і послуг:

якщо їх закупівля за оборонним замовленням становить державну таємницю, - у порядку, передбаченому цим Законом;

в інших випадках - у порядку, визначеному Законом України "Про здійснення державних закупівель" .

3. У разі якщо закупівля продукції, робіт і послуг за оборонним замовленням становить державну таємницю, такі продукція, роботи і послуги закуповуються у суб'єктів господарювання, що зареєстровані як виробники продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю, без застосування конкурентних процедур.

Порядок формування та ведення реєстру виробників продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю , визначається Кабінетом Міністрів України.

4. Державний контракт з оборонного замовлення укладається сторонами на основі типового державного контракту , затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...13 

Перейти до статті