Укр Рус
< Про державне оборонне замовлення

Про державне оборонне замовлення
Стаття 9. Виконання оборонного замовлення Ст. 9 ЗУ Про державне оборонне замовлення від 03.03.1999 № 464-XIV1. Виконання оборонного замовлення здійснюється відповідно до державного контракту.

2. Власником виробничих потужностей, створених за державні кошти в результаті виконання оборонного замовлення, є держава в особі державних замовників. Володіння, розпорядження та використання, у тому числі на умовах оренди, об'єктів, продукції та потужностей, створених в результаті виконання оборонного замовлення, здійснюється в порядку, визначеному законодавством України, з додержанням зобов'язань щодо охорони прав на створені об'єкти права інтелектуальної власності.

3. Державні замовники мають право розміщувати на підприємствах, в установах та організаціях, визначених виконавцями, свої представництва або залучати до такої роботи на договірній основі інших державних замовників. Діяльність зазначених представництв провадиться відповідно до положення, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

4. Порядок розроблення, освоєння та випуску нових видів продукції оборонного призначення, а також припинення випуску існуючих визначає Кабінет Міністрів України.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...13 

Перейти до статті